KONST / Litografier / Litografi 12342058
nr 1234 2058
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, 26/50. Signerad, daterad 1965, med dedikation, löst blad, bladets mått: 39x50
måndag 11 februari 2019
kl 20:53:44
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe